Galeria zdjęć - zwalczanie spuszczela

 • Dezynsekcja archiwów

  Beztlenowa metoda VELOXY doskonale nadaje się do usuwania szkodników w archiwach księgozbiorów w tym bibliotekach, antykwariatach i archiwach akt.

  Dezynsekcja obiektów sakralnych

  Drewniane obiekty sakralne są często narażone na atak szkodników drewna. W Firmie Solinex od lat zajmujemy się bezpiecznym usuwaniem szkodników z takich obiektów.

 • Bezpieczeństwo to priorytet nr 1

  Świadczone przez nas usługi cechuje dbałość o bezpieczeństwo obiektów. Zabytki pozostają w stanie nienaruszonym, ale są wolne od szkodników drewna:)

  Fumigacja kościołów

  Szkodniki usuwane są z przestrzenie kościołów za pomocą metody klasycznej. Usługę dezynsekcji gazowej przeprowadziliśmy już w kilkudziesięciu kościołach, zawsze w pełni bezpiecznie dla ludzi i zwierząt oraz ze stuprocentową skutecznością.

 • Dezynsekcja instrumentów

  Mamy bogate doświadczenie w zabezpieczaniu przed szkodnikami cennych instrumentów muzycznych w operach, operetkach, kościołach i teatrach. [...]

  Konsultacje z ekspertem

  Przed każdym zabiegiem prowadzimy dokładną analizę zarażonego drewna. Rozpoznajemy rodzaj szkodnika (zwalczanie kołatka lub zwalczanie spuszczela), określamy stopień infestacji i dobieramy najlepszą metodę dezynsekcji drewna.